Dátum: 2020 augusztus 14. (péntek) | Marcell

LEÁNYFALUN JÁRT AZ U15-ÖS B CSAPAT

Leányfalun járt U15-ös Gyermek B csapatunk.

Az I. osztályú bajnokság 13-20. helyért négy csapatos csoportban játszottunk körmérkőzést.

Első ellenfelünk a Nyíregyháza csapata volt. Az őszi 0-3-as vereség után sikerült megszorongatunk ellenfelünket: 1-2.

Második ellenfelünk a szomszédos Dunakeszi csapata volt. Sajnos az első szettet elvesztettük. Majd a lila lányok megrázták magukat és lehengerelték ellenfelüket: 2-1.

Utolsó ellenfelünk a hazaiak voltak. Már a bemelegítésünkön látszott, hogy nyerni mennek fel lányaink. Az első szettet simán nyertük. A másodikban szinte végig vezettünk, de a végjátékot ellenfelünk bírta jobban. A döntő szettben megtorpantunk, Ellenfelünk már 10 ponttal is vezetett, 11-21. Itt sem adtuk fel. Sikerült egyenlíteni is 23-23, ám sajnos az utolsó 2 pontot ellenfelünk tudta megcsinálni.

Ugyan veszítettünk, de nagy-nagy dicséret illeti a játékosokat a mai teljesítményükért. Még két tornát rendeznek ennek a csoportnak. Reméljük, sikerül visszavágni ellenfeleinknek! A Szülőknek köszönjük a szurkolást! Nagyban hozzájárultak a jó hangulathoz és szerepléshez!

UTE B: Keszeli Zita, Laskovics Lilla, Petrik Petra, Nyáry Jácinta, Rabócsi Bora, Bányász Mira, Polgár Lilla, Hangonyi Kendra, Závecz Lilla, Fazekas Réka, Stréli Tamara
Edző: Herr Zsuzsanna